Vi följde med Björn ut till Kniva, han skulle sätta tillbaka startmotorn han jobbat med på sin Limousin. Jag passade på att hälsa lite på katten Siven, hon växer verkligen fort nu. Det är snart ett år sedan Björn hittade henne som ganska nyfödd kattunge.
Jag tog några foto och sedan fotade William med mig. Vi åkte sedan tillbaka mot stan. Björn och William skulle äta mat hos Björns pappa. William ska sova hos sin farmor inatt så jag göra inte så mycket. Funderar på att ta en promenad kanske, annars tittar jag på Salem är inne på säsong 2. Den är riktigt bra måste jag säga, helt klart sevärd.
Mitt hår har blivit väldigt ljust på sista tiden, William tog detta foto. Jag lånade hans solglasögon. Är väl dags att sluta med vinterjackan snart men jag är så frusen!