Jag har sovit dåligt i natt, vaknade tackvare det så sent som 10:00, är trött men ändå pigg. Är inte sånt skumt? Åt frulle strax efter 11:00 och duschade sen.
Sedan ringde jag Björn och frågade om vi skulle åka mot honom. Så det gjorde vi, åkte förbi McDonalds här i Falun och köpte mat åt William. Jag passade på att testade Frappe för första gången, det var ju sjukgott!
Vi tog drive som tur var, idag är det stugbytardag och det märktes. Alla människor som stannar för att dem lämnat Sälen, Idre och andra stugbyar efter julen och skidsemester. Är säkert även många som kommer ifrån släkt och vänner idag. Helt galet med folk! Sen kör folk som idioter när de har packning på bilen med, typ parkeringar mitt i vägen, eller kör 80 på en 40 väg. Känns som folk bara tänker på först hem liksom.
Jaja, nu ska jag vara social. Bjuder på en bild på mig där jag bara fjantar mig.